REKLAM
120x600

Sponsorlu Bağlantılar

Türev Konu Anlatımı Video

Yazan: 16 Haziran 2011  
Kategori: Matematik Konu Anlatımlı Videolar

Sponsorlu Bağlantılar

Bu videomuz da Türev Konusunun geniş anlatımı, Türevin tanımını, genel özelliklerini, kurallarını, püf noktalarını anlatıp, ayrıca özenle seçilmiş örnek soruların çözümlerini videomuzda bulabilirsiniz.trans Türev Konu Anlatımı Videotrans Türev Konu Anlatımı Videotrans Türev Konu Anlatımı Videotrans Türev Konu Anlatımı Video

Derscalisiyorum.com olarak Ekol Hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com olarak Matematik Türev konusunu daha iyi anlamanıza katkı sağlamak için sitemizde konu ile ilgili  yazılı bir şeklide ders notumuz (Konun önemli yerlerine ait yazılı bir kaynak),konu ile ilgili örnek soru çözümlerinin bulunduğu ekstra videolarımız ve geçmiş yıllarda ÖSS,YGS ve LYS de çıkmış sorular ve çözümleri de mevcuttur. İstediğiniz kaynağa gitmek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Not: Konuyu ilk kez ya da daha verimli çalışmak istiyorsanız. Aşağıdaki sıralama ile takip ediniz. İyi çalışmalar.

TÜREV VİDEO-1

0 Türev Konu Anlatımı Video

TÜREV VİDEO-2

0 Türev Konu Anlatımı Video

TÜREV VİDEO-3

0 Türev Konu Anlatımı Video

TÜREV VİDEO-4

0 Türev Konu Anlatımı Video

Gelen aramalar: trev konu anlatm,türev konu anlatımı video,türev konu anlatımı,en iyi türev anlatımı,lys turev konu anlatımı
Sponsorlu Bağlantılar
Derscalisiyorum.com: YGS | LYS | ÖSS | SBS | ALES | AÖL | AİÖ | AÖF | KPSS | DGS | İlkokul (1-2-3-4.Sınıf)  Ortaokul (5-6-7-8.Sınıf) ve Lise 9-10-11-12 Sınıf Konu Anlatımı, Denemeler, Çıkmış Sorular, Çözümlü Sorular, Ders Notları, Sunumlar, Slaytlar, Yazılı Soruları, Konu Anlatımı Videoları bünyesinde bulunduran Türkiye'nin En Büyük Eğitim Sitesi.
Kaynakların Kopyalanması: Kaynaklara ulaşmanıza yardımcı olması için sitemizdeki kaynakların altına indirme linkleri eklenmiştir.Bu linkleri tıklayarak istediğiniz kaynağı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yorumlar

"Türev Konu Anlatımı Video" için 4 Yorum

 1. mina tarafından 18 Nisan 2013 21:42 tarihinde 

  siz süpersinizz ya teşekkürler:)

 2. merve tarafından 22 Mayıs 2013 15:27 tarihinde 

  nasıl indireceğim bilgi acil

 3. Admin tarafından 22 Mayıs 2013 17:59 tarihinde 

  Kaynakların indirilmesi sayfamızı okumanız size yardımcı olacaktır.

 4. ismet tarafından 03 Nisan 2014 17:21 tarihinde 

  videolar gözükmüyor

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.